- TP-Link

Цена
€12 45 / 24 35 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
- 300 Mbps безжична скорост на трансфер на данни, идеална както за задачи чувствителни към пропускателната способност, така и за базова работа
- IPTV поддържа IGMP прокси/снупинг, Bridge и Tag VLAN за оптимизация на IPTV стриминга
- Съвместим с IPv6 (Интернет протокол версия 6)
- Мрежата за гости осигурява отделен достъп за гостите, докато защитава домашната мрежа
- Родителски контрол - управлявайте кога и как свързаните към мрежата устройства могат да имат достъп до интернет.
- Протоколите за сигурност защитават вашата домашна мрежа със защитни стени и безжично криптиране
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- 300 Mbps безжична скорост на трансфер на данни, идеална както за задачи чувствителни към пропускателната способност, така и за базова работа
- IPTV поддържа IGMP прокси/снупинг, Bridge и Tag VLAN за оптимизация на IPTV стриминга
- Съвместим с IPv6 (Интернет протокол версия 6)
- Мрежата за гости осигурява отделен достъп за гостите, докато защитава домашната мрежа
- Родителски контрол - управлявайте кога и как свързаните към мрежата устройства могат да имат достъп до интернет.
- Протоколите за сигурност защитават вашата домашна мрежа със защитни стени и безжично криптиране
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Вид продукт. | Рутер |
| Стандарт Wi-Fi. | 802.11 b/g/n |
| Портове LAN. | 2 x 10/100 |
| Портове WAN. | RJ-45 |
| Честота. | 2.4 GHz |
| Скорост на прехвърляне Ethernet. | 100 MB/s |
| Скорост на прехвърляне Wi-Fi (Mbps). | 300 MB/s |
| Скорост | 151 - 300 MB/s |
| Сигурност. | WPA2-PSK |
| Сигурност. | WPA-PSK |
| Сигурност. | WPA |
| Сигурност. | WPA2 |
| Антена. | 2 x Външни 5dB |
| Порт USB. | Не |
| Захранване. | DC 5V;0.6A |
| 3G/4G. | Не |
| Printserver. | Не |
| PoE | Не |
| Размери (мм) | 154 x 114 x 36 |
| Контрол на достъп | Родителски контрол; |
| Тегло | 0.43кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип рутер | Домашен |
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Честотни обхвати | Еднообхватен 2.4 GHz |
| Скорост на WAN порт | 100 Mbps |
| LAN портове (count) | 4 |
| Скорост на LAN портове | 100 Mbps |
| Максимална безжична скорост (Mbps) | 300 |
| Антени | Външни фиксирани |
| Брой антени (count) | 2 |
| USB портове (count) | 0 |
| VPN поддръжка | Не |
| Поддръжка на Mesh | Не |
| MU-MIMO | Не |
| PoE поддръжка | Няма |
| SIM слот | Не |
| Тегло | 0.43кг |
Безжичен рутер TP-LINK TL-WR820N, 2.4 GHz, 300Mbps, 10/100
Получете надеждна и достъпна безжична връзка с рутера TP-LINK TL-WR820N. Този начален модел осигурява стабилна скорост от 300Mbps в честотния обхват 2.4 GHz, идеален за ежедневно сърфиране, имейли и стрийминг. Лесен за настройка и управление чрез приложението TP-Link Tether.
Ключови Предимства
- Надежден Wi-Fi — 300Mbps на 2.4 GHz осигурява гладка работа за ежедневни задачи.
- Лесна настройка — Бърз инсталационен съветник и приложение Tether за лесно управление.
- Енергоспестяване — Усъвършенствана технология за намаляване на консумацията на енергия.
- Гост мрежа — Отделен достъп за посетители без компромис със сигурността.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Честотен обхват | 2.4 GHz |
| Максимална безжична скорост | 300 Mbps |
| Скорост на WAN порт | 100 Mbps |
| LAN портове | 4 |
| Скорост на LAN портове | 100 Mbps |
| Антени | Външни фиксирани |
| Брой антени | 2 |
| VPN поддръжка | Не |
| Поддръжка на Mesh | Не |
| MU-MIMO | Не |
| PoE поддръжка | Няма |
| SIM слот | Не |
Какво има в кутията
- Рутер TP-LINK TL-WR820N
- Захранващ адаптер
- Ethernet кабел
- Кратко ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







